HUSAKI 52, 17-100 Bielsk Podlaski | tel. 604 220 475 | e-mail: info@byka.com.pl
  
title image

Producent tunik, bluzek i odzieży damskiej

W by K.A. Fashion produkujemy odzież damską w nurcie High Fashion i „doprawiamy” ją artystycznie. Sami projektujemy nadruki lub materiały – dzięki temu dajemy Wam gwarancję, że nie będą się one powtarzały na rynku. Nasze modele wyróżniają się dopracowanymi krojami. Zwracamy baczną uwagę na podkreślanie atutów kobiecego ciała i tuszowanie ewentualnych drobnych mankamentów. Dzięki temu nasza odzież znakomicie leży na sylwetce, zapewniając jednocześnie komfort używania i swobodę noszenia nawet w większych rozmiarach.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu bluzek i tunik, ale w naszej ofercie znajdziecie również kamizele, płaszcze, a nawet ręcznie filcowane szale i poncha.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y poznaniem naszej pełnej oferty handlowej i rozpoczęciem z nami współpracy zapraszamy do KONTAKTU.

Jeśli wolisz zapoznać się z naszym asortymentem w czasie targów branżowych zapraszamy do wizyty na naszym stoisku podczas:

 

  • Fashionweare B2B w Łodzi, 24-25 sierpień 2016; http://fashionweare.com/b2b/event/id/7
  • Poznańskich Targach Mody, 29-31 sierpień 2016; http://www.targimodypoznan.pl/pl/
  • Międzynarodowych Targach Mody Fast Fashion, Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn pod Warszawą, 16-18 wrzesień 2016; http://fastfashion.pl

 

Codzienna niecodzienność. Po prostu Twoja by K.A.

follow by K.A. Fashion:
  

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz